Tarımsal Üretim Alanları

Bahçe , Tarla ve Seralar

Her türlü tarımsal yetiştiricilik yapılan alanlarda , ısı , nem , CO2 , ışıma , gübrelenme , sulanma vb her türlü tarımsal verinin saklanması ve değerlendirilmesini gerektiren alanlarda kullanılabilir.

ACS-ARANET Tarımsal Çözümleri , doğru ve kablosuz ölçümleri ve kablosuz , kolay kurulum ile tarım sektöründe çok hızlı ve sürdürelebilir bir hizmet sunmaktadır.

Modern Sera ve Fidelikler için :Isı , Nem , CO2,  fotosentezik olarak aktif radyasyonun ölçülmesini sağlar. Bitkilerin maruz kaldığı ışık miktarını belirlemeye yardımcı olur.

Isı , Nem , CO2 Sensörü

Sensör1

Ağırlık Sensörü

Sensör2

Par Sensörü

Sensör3

Toprak nem sensörü, toprağın su içeriğini düzenli olarak belirterek bitkiler için en uygun sulamanın belirlenmesine yardımcı olur. Sensör, gübre besin seviyelerinin optimum bitki büyümesi için yeterli olup olmadığını belirlemenin güvenilir ve kolay bir yolu olan yerleşik bir sıcaklık sensörü ve EC ölçer ile donatılmıştır.

Bitki ağırlığı, bitki büyümesini ve biyokütledeki artışı ölçmek için gereklidir. Ağırlık sensörü, bitki büyümesinin ve gelişiminin yakından izlenmesine izin vererek, bitkinin çevre koşullarının daha hassas bir şekilde optimizasyonuna olanak tanır. Kablosuz ağırlık sensörü ayrıca depolarda, gıda üretim endüstrisinde ve nakliyede kullanılabilir.

Toprak Nemi, EC ve Isı Sensörü

Toprak Nemi, EC ve Isı Sensörü

Sensör5

Aranet gövde mikro varyasyonu ve 4-20mA sensör kombinasyonu, seralarda gövde varyasyonunun izlenmesi için tam kablosuz çözüm sunar. Sensör, sulama oranının ve diğer çevresel faktörlerin su dengesi ve bitkilerin büyümesi üzerindeki etkilerinin araştırılmasını sağlar.

Stem Mikro Varyasyon Sensörü

Sensör8